Zapisz na liście ulubionych
Stwórz nową listę ulubionych

Książeczki z naklejkami dla dzieci

Ilość pozycji: 244

Naklejki to jest to co dzieci kochają najbardziej! Olbrzymi wybór książeczek z naklejkami - od ulubionych bohaterów przez zabawy i zadania z naklejkami po kolorowanki, gdzie naklejki są dodatkiem do artystycznej wizji małego rysownika. 

Szukasz pomysłu na zajęcie wciągającą zabawę dla swojej pociechy, która zajmie ją na dłuższą chwilę? Poznaj nasze książki z naklejkami dla dzieci!

Edukacyjne książeczki z naklejkami dla dzieci

Dzieci uwielbiają naklejki! Jednak nie wszyscy rodzice są zachwyceni wizją ozdobionych nimi ścian czy mebli. Nasze książeczki dla dzieci z naklejkami pomogą Ci rozwiązać ten „konflikt”. Angażujące dziecko zadania do wyklejania z ulubionymi bohaterami to gwarancja dobrej zabawy bez bałaganu – nalepki trafiają na odpowiednie strony, bo to z ich pomocą Twój maluch rozwiązuje zadania. Zabawa z naklejkami pomaga rozwijać zdolności manualne Twojego dziecka, zadania do kolorowania z naszych zeszytów pomagają trenować chwyt narzędzia pisarskiego, co przyda się w dalszej edukacji. Koloruj i naklejaj to książki z kolorowankami chętnie wybierane przez dzieci!

Naklejki nie tylko dla maluchów!

Naklejki lubią także starsze dzieci! Jeśli twoja pociecha lubi grać w Minecraft, z pewnością chętnie rozwiąże zadania inspirowane najsłynniejszą grą świata! Na fanów i fanki świata z bloków w sklepie HarperCollins.pl czeka szeroki wybór naklejek. Również początkujący czytelnicy i czytelniczki mogą liczyć na naklejki związane z fabułą książek z serii Czytam sobie. Arkusz czeka na końcu każdej samodzielnie przeczytanej książeczki – można ich użyć do wypełnienia dyplomu sukcesu.

Poznaj bogatą ofertę książek dla dzieci HarperKids!

Czytaj więcejZwiń
pixel