Zapisz na liście ulubionych
Stwórz nową listę ulubionych

Książki z markerem

Ilość pozycji: 17

Kartonowe książki z markerem to propozycja do zabawy z malowaniem dla małych artystów. Wodne czary-mary to książki z ulubionymi bohaterami - dołączony do nich wodny mazak pozwala odkryć ilustracje skryte pod białym lakierem.

Z kolei seria Rysuję i ścieram to ścieralne strony, po których można w nieskończoność pisać, kreślić szlaczki, rysować, zaznaczać - potem zmazać i zacząć od początku.

Książki z mazakiem pozwalają ćwiczyć małą rękę i doskonalić umiejętność posługiwania się narzędziami do pisania. 

Książeczki z pisakiem do wielokrotnego użytku

Książki dla dzieci z markerem to świetny pomysł na to, by zająć czymś dziecko w podróży czy w poczekalni u lekarza. Nauka rysowania i pisania z nimi to dobra zabawa, która nie generuje bałaganu. Książeczki z pisakiem do ścierania pozwolą Twojemu dziecku ćwiczyć precyzję ręki bez stresu, bo w razie potrzeby może zmazać rysunek i zacząć od nowa. Z pewnością ucieszy Cię, że mazaki są zmywalne.

Książki dla dzieci z markerem na wodę

Kolorowanki z serii Wodne czary-mary pozwalają dzieciom na długą zabawę w odkrywanie niewidocznych fragmentów ilustracji. Tekturowe strony są wytrzymałe i gwarantują, że książeczka wytrzyma wiele godzin zabawy. Kolory ilustracji są intensywne, a mazaki zaprojektowane tak, żeby Twój maluch nie mógł sam ich odkręcić. Do wspólnej zabawy zaproszą Twoje dziecko bohaterowie najpopularniejszych filmów animowanych i uwielbiana przez maluchy Basia, której trzeba pomóc w szukaniu zabawkowej małpki.

Sensoryczne książeczki pomagają wspierać rozwój malucha – sprawdź naszą ofertę!

Jeśli szukasz propozycji dla starszych dzieci poznaj inne nasze książki dla dzieci!

Czytaj więcejZwiń
pixel