Zapisz na liście ulubionych
Stwórz nową listę ulubionych

Książki z puzzlami i układankami dla dzieci

Ilość pozycji: 29

Kartonowe książeczki z dodatkowym elementem, jakim są puzzle to świetny sposób na wprowadzenie w świat układanek. Wyjmowane ze stron puzzle można składać ze sobą albo wpasować do pasujących wcięć w książce. Sprawdź, co spodobałoby się Twojemu maluchowi. 

Zaskocz swoją pociechę i podaruj jej książki z puzzlami! To propozycja dla wymagających, małych czytelników, uwielbiających zabawę. Kolorowa, wieloelementowa czytanka układanka to nietuzinkowy sposób, by wprowadzić dziecko w świat literackiej przygody!

W zbiorach HarperCollins.pl znajdziesz różne tytuły książek z puzzlami. Zwróć uwagę na serię Akademii Mądrego Dziecka, na przykład: kolekcję Poznajemy Świat czy Pudełko Pełne Zabawy. Obok takich książeczek żaden przedszkolak nie przejdzie obojętnie! Każda pozycja zawiera wyjątkowe dodatki: układanki, wierszyki i praktyczne tacki.

Książki dla najmłodszych, które uczą i bawią

Zastosowanie układanki w książkach jest doskonałym sposobem na pobudzenie dziecięcej motoryki i zdolności logicznego myślenia. Takie kreatywne książki dla dzieci uczą i bawią. Dzięki nim mały czytelnik poznaje ciekawe historyjki, odkrywa nowe kolory i kształty. Obcowanie z interaktywną książką jest formą świetnej zabawy i treningiem małej motoryki.

Przekonaj przedszkolaka, że przeglądanie wesołych ilustracji, czytanie i układanie puzzli może być ciekawym sposobem na domową nudę! Razem odkrywajcie przygody ulubionych, dziecięcych postaci.

Szukasz książeczek sensorycznych, które zachęcą dziecko do codziennego, aktywnego czytania? Nasze książki z puzzlami będą strzałem w dziesiątkę.

Czytaj więcejZwiń
pixel