Zapisz na liście ulubionych
Stwórz nową listę ulubionych

Książki na nagrody dla dzieci

Ilość pozycji: 250

Książka to idealny pomysł na nagrodę dla dziecka w wieku szkolnym i przedszkolnym! W ofercie HarperKids znajdziesz wiele książek w różnych cenach idealnie nadających się na nagrody dla dzieci w każdym wieku!

Nagrody książkowe dla przedszkolaków

Dzieci w wieku przedszkolnym bez wątpienia ucieszą się z książek z naszej edukacyjnej serii Akademia Mądrego Dziecka. W cyklu Chcę wiedzieć! znajdziesz różnorodne tytuły idealnie wpisujące się w zainteresowania kilkulatków – na przykład książki o kosmosie czy o życiu dzieci w różnych miejscach świata. Zwróć również uwagę na serię Przygody z nauką. To zbiory prostych, ale efektownych eksperymentów, które można wykonać w domu lub w przedszkolu. Jeśli szukasz ładnie wydanych opowiadań do czytania, polecamy kolorową serię o przygodach Muminka i jego przyjaciół.

Książki na nagrody dla dzieci w wieku szkolnym

Książkowe nagrody szkolne to już tradycja. Ale wybór odpowiedniej nagrody, która spodoba się dzieciom o różnych zainteresowaniach może być problemem. Z pomocą przyjdzie ci seria Czytam sobie. Książki na trzech poziomach zaawansowania to idealne upominki dla dzieci w wieku wczesnoszkolnym. Mnogość tytułów pozwala wybrać odpowiednią książkę dla każdego ucznia i uczennicy!

Dla starszych dzieci rekomendujemy zabawne edukacyjne pełne ciekawostek serie Strrraszna historia czy Horrrendalna historia Polski. Są świetnym uzupełnieniem szkolnego materiału i udowadniają, że nauka może być prawdziwą przygodą.

Poznaj bogatą ofertę naszych książek dla dzieci!

Czytaj więcejZwiń
pixel