Zapisz na liście ulubionych
Stwórz nową listę ulubionych
2023-06-22

HC/EPICKA SAGA O RODZINIE, MIŁOŚCI, ZEMŚCIE I WSZECHOBECNEJ MAFII

14-go czerwca ponownie zaprosimy Cię do gangsterskiego świata Ameryki lat 80-tych.

“Miasto marzeń” Dona Winslowa to mroczna kontynuacja ubiegłorocznego bestsellera NewYorkTimesa „Miasto w ogniu”. W tamtej książce mogłeś poznać głównego bohatera sagi, Danny’ego Ryana, jako robotnika z Providence, balansującego na granicy prawa i wreszcie wplątującego się w bezlitosną wojnę dwóch gangów, irlandzkiego i włoskiego. W nowej powieści po rozbiciu Irlandczyków Danny wraz z małym synkiem i ocalałymi z rzezi przyjaciółmi musi uciekać jak najdalej. Ścigani przez płatnych zabójców i policję, ukrywając się na wszelkie sposoby, docierają aż do Kalifornii. Tu Danny zawiera niebezpieczną umowę z FBI, wplątuje się w ciemny biznes filmowy Hollywood, wreszcie dzięki romansowi z popularną gwiazdą wystawia się na ostrzał paparazzi. Gangsterzy i policja już wiedzą gdzie go szukać…

Czy Danny i przyjaciele uciekną od swojej przeszłości? Czy ich życie będzie wreszcie wolne od mafii oraz federalnych?

Oszałamiające tempo akcji, brutalność połączona z refleksją społeczną i obdarzone głębią postacie, którymi nie sposób się nie przejmować, sprawią, że nie będziesz mógł się oderwać od lektury.

Jeśli lubisz rozbudowane, pełne emocji historie o miłości, lojalności i zemście, w których głównymi bohaterami są rodzina i mafia, musisz przeczytać tę książkę.

 

Polecamy również tego autora:

Miasto w ogniu

Skorumpowani

Granica

Polecane

Granica

Granica

49,99 zł
Skorumpowani

Skorumpowani

41,99 zł
pixel