Zapisz na liście ulubionych
Stwórz nową listę ulubionych
2023-08-01

HC/POWRÓT DO VIRGIN RIVER

Lubisz netfliksowy serial obyczajowy “Virgin River”, powstający na podstawie książek Robyn Carr? A może jeszcze go nie znasz? Warto dać mu szansę.

„Tęcza nad doliną” to kolejna powieść rozgrywająca się w pięknie położonym kalifornijskim miasteczku, którego nazwa dała tytuł serialowi.

Do Virgin River przyjeżdża Mike, były marine, potem funkcjonariusz policji w Los Angeles. Ma przejść rehabilitację fizyczną i psychiczną po ciężkim postrzale. Na miejscu dostaje propozycję pracy jako pierwszy lokalny policjant. Zauroczony miastem i okolicą przyjmuje propozycję i postanawia osiąść tu na stałe. Marzy też o znalezieniu towarzyszki życia. Poprzednie związki były boleśnie nieudane. Podczas ślubu miejscowego przyjaciela nawiązuje znajomość z Brie. Brie jest prokuratorką w Sacramento. Właśnie dochodzi do siebie po rozwodzie i brutalnym ataku mszczącego się przestępcy.
Oboje stopniowo zbliżają się do siebie…

Jeżeli już znasz cykl Virgin River, to do tej książki nie trzeba Cię namawiać. Jeżeli nie znasz, to z pewnością ta optymistyczna lektura będzie dobrym pomysłem na lato.

Polecane

pixel