Zapisz na liście ulubionych
Stwórz nową listę ulubionych
2024-04-17

HC/Tajemnica, która nie pozwoli Ci zasnąć

Anna O

Przygotuj się na opowieść, która przekracza granice zwykłego thrillera. Jest to historia, która już zdobyła uznanie na międzynarodowej arenie, przyciągając uwagę czytelników na całym świecie.

Poznaj Annę O kobietę uwięzioną w świecie snów

Od tragicznej nocy, która odmieniła jej życie, Anna pozostaje w nieprzeniknionej śpiączce. Znaleziona na miejscu zbrodni, zatopiona w bezruchu, otoczona dowodami, które zdają się mówić jedno – jest winna. Ale czy na pewno? Tajemnica jej stanu kryje więcej niż można by przypuszczać.

Zadanie rozwikłania tej zagadki spoczywa na barkach doktora Benedicta Prince’a, renomowanego psychologa sądowego. Jego determinacja, by dotrzeć do prawdy, prowadzi przez labirynt ludzkiej psychiki, aż do serca tajemnicy Anny. Czy jego metody pozwolą rozwikłać skomplikowaną zagadkę?

Anna O

Wyrusz w podróż w głąb ludzkiego umysłu

Ta historia jest więcej niż thrillerem. To analiza, jak daleko można się posunąć, aby odkryć prawdę. Przebudzenie Anny O to nie tylko szansa na ratunek dla jednej kobiety, to przede wszystkim opowieść o poszukiwaniu prawdy w miejscu, gdzie granice między jawą a snem zdają się zacierać."

Zaskakująco świeże podejście do gatunku, pełne napięcia i głębi psychologicznej." — tak oto krytycy zachwalają styl, który zaprasza czytelnika do zgłębienia najmroczniejszych sekretów ludzkiej duszy.

Zachęcamy do zagłębienia się w tę niezwykłą opowieść, która jest już dostępna w przedsprzedaży. Chcesz JUŻ DZIŚ poznać początek tej historii? Przeczytaj i zdecyduj: #AnnaOwinna czy #AnnaOniewinna – Kliknij tutaj!

Polecane

Anna O.

Anna O.

44,99 zł
pixel