Zapisz na liście ulubionych
Stwórz nową listę ulubionych
2023-10-23

HC/Zapraszamy na 26. Międzynarodowe Targi Książki w Krakowie!

Zaproszenie na Targi Książki

Od 26 do 29 października 2023 będziemy na Was czekać na stoisku A38 w Hali Dunaj krakowskiego EXPO przy ulicy Galicyjskiej 9.

Przygotowaliśmy dla Was tysiące pięknych książek dla dzieci, nastolatków, młodych dorosłych i dorosłych, ciekawe spotkania autorskie i warsztaty.

Możecie liczyć na atrakcyjne rabaty, premierowe tytuły i gadżety czytelnicze. Będziecie też mogli obejrzeć i kupić przedpremierowo najciekawsze książki, które przygotowaliśmy dla Was na czwarty kwartał roku!

Kogo spotkacie na stoisku HarperCollins Polska?

Targi Książki to tradycyjnie czas spotkań z autorkami i autorami, rozmowy i autografy. 

Na naszym stoisku spotkają się z Wami:

  • Daria Orlicz będzie podpisywać książki w sobotę w godzinach 15:15 – 16:15
  • Anna Bichalska będzie na Was czekać w sobotę 28 października w godzinach 16:45 – 17:45
  • Paweł Fleszar powraca z drugim tomem cyklu o komisarzu Nawrockim. Tym razem śledztwo ma miejsce w środowisku wydawniczym. Nie mogło go więc zabraknąć na 26. Międzynarodowych Targach Książki! Autora możecie spotkać w niedzielę od 12:30 do 13:30

Nowości HarperCollins

Rozszerzamy naszą ofertę o tytuły z nurtu Young Adult, które będą się ukazywały w nowym imprincie o nazwie HARPERYA. Zapraszamy również na spotkania z autorkami naszych nowości YA:

  • Irmina Maria będzie podpisywać swoją debiutancką, dwustronną książkę w sobotę od 12:30 do 13:30
  • Agnieszka Karecka spotka się z czytelniczkami i czytelnikami „Stars among us” w sobotę w godzinach 13:45-14:45

Young Adult

15 lat Basi na Targach Książki w Krakowie!

Tegoroczne targi będą okazją do świętowania 15lecia obecności na rynku serii książek o Basi! By uczcić ten okrągły jubileusz proponujemy Wam: zorganizujmy wspólnie prawdziwe przyjęcie urodzinowe! Zapraszamy najmłodszych czytelników i czytelniczki! Możecie wziąć udział w basiowych warsztatach z autorką książek Zofią Stanecką i Marianną Oklejak, ilustratorką ale pamiętajcie, że przyjęcie jest tajemnicą, bo zaskoczymy nim autorki! Na warsztaty, które odbędą się w niedzielę, 29 października w Sali PRAGA A o godzinie 12:00, trzeba zapisać się wcześniej. Wszystkie informacje znajdziecie na stronie czasdzieci.pl – współorganizatora wydarzenia. 

Zofia i Marianna wraz z Dorotą Nowacką, graficzką serii o Basi spotkają się z Wami również na naszym stoisku. Na rozmowy i po autografy zapraszamy w niedzielę w godzinach 14:00 -15:00.

Książki Basia

Wyjątkowe Warsztaty z Przemkiem Liputem

Z młodymi czytelniczkami i czytelnikami spotka się również Przemek Liput, który zilustrował książkę „Rycerka Rozalka”, nowość z poziomu pierwszego naszej słynnej serii do nauki czytania „Czytam sobie”. Zapraszamy do zabawy z dwugłowym smokiem i Rozalką. Będziemy rysować, wyzwalać królestwo, projektować zbroję dla królewien i zajadać dropsy! Warsztaty odbędą się w Sali PRAGA A w niedzielę, w godzinach 11:00-12:00. Lista miejsc jest ograniczona, informacje o zapisach znajdziecie u współorganizatora czasdzieci.pl.

Przemek Liput

„Nikogo nie ma w domu”? Bo wszyscy są na Targach Książki! Spotkanie z Gosią Herbą i Mikołajem Pasińskim!

Gosia Herba i Mikołaj Pasiński, twórcy książki „Nikogo nie ma w domu” będącej kontynuacją wielokrotnie nagradzanych tytułów „Balonowa 5” i „Van Dog” spotkają się z Wami na naszym stoisku w sobotę, 28 października o godzinie 11:00. Możecie zdobyć niepowtarzalne rysografy Gosi. Poszukać razem żabek na stronach najnowszej książki i pomóc Mikołajowi wymyślić rym do słowa „księżyc”.

Gosia Herba

Nie możemy się doczekać spotkań z Wami! Do zobaczenia w Krakowie!

pixel