Zapisz na liście ulubionych
Stwórz nową listę ulubionych
2022-07-03

HK/ Dobra zabawa latem

Wakacyjne wyjazdy, ale i dużo wolnego czasu do zagospodarowaniu w domu to zawsze te same rozważania. Co spakować do plecaka naszym pociechom, by nie nudziły się na plaży, w drodze czy podczas odpoczynku na łonie natury, ale i w domu?  

Nie zawsze mamy możliwość zabrać ze sobą ulubione duże zabawki czy ulubiony skarbczyk z bajkami – bagaży jest na wakacje z dzieckiem jak zawsze za dużo.

By zająć malucha w drodze czy podczas odpoczynku świetnym rozwiązaniem są kolorowanki, wyklejanki czy książeczki zadaniami. Ulubieni bohaterowie, znani z bajek zachęcą dzieci do korzystania z książeczek – Bing, Miś Paddington, Tomek i Przyjaciele, Smerfy czy My Little Pony to świetni towarzysze w prostych zabawach.

Seria „Koloruj i naklejaj” najlepiej spełnia te założenia. Książeczki są lekkie i wygodne w transporcie i świetnie spełniają swoje zadanie – zapewniają kontakt z ulubionym bohaterem, wciągają w kolorowanki, a także zajmują uwagę naklejkami, które dzieci uwielbiają! W serii można odnaleźć najpopularniejszych bohaterów dziecięcych bajek jak Binga, Misia Paddingtona czy Cocomelona. Książeczki nie zajmują dużo miejsca, a ponieważ nie są wielkim zbiorem bajek – jeśli po wykorzystaniu zapomnimy zabrać ich z miejsca wypoczynku, nie powinna wydarzyć się żadna tragedia.

Na urlopie dorośli lubią sobie też pogłówkować – rozwiązywać krzyżówki, sudoku czy inne zadania. Dla najmłodszych może to być równie ciekawa rozrywka, oczywiście dostosowana do wieku. Seria „Zadania i zabawy z naklejkami” oraz „Moje pierwsze zadania z naklejkami” to idealna propozycja, by ruszyć małą głowę i rozwiązywać zadania, przy okazji świetnie się bawiąc z naklejkami. W tych książeczkach również znajdziemy ulubionych bohaterów dzieci, co podnosi atrakcyjność książeczek – Tomek i Przyjaciele, Smerfy, Młodzi tytani, Bing czy My Little Pony zaproszą dzieciaki do wspólnej zabawy.

Książeczki z naklejkami są też świetnym odpoczynkiem od nieśmiertelnych ekranów, które przyciągają dzieci. Naklejki wciągają maluchy, więc rozładowany telefon czy tablet już nie martwią, ulubionego bohatera dziecko może spotkać też na kartach książeczki.

Kolorowanki z naklejkami i zadaniami to świetni towarzysze podróży i zabawy w domu każdego malucha!

pixel