Zapisz na liście ulubionych
Stwórz nową listę ulubionych
2023-05-01

HK/Filcowe książeczki HarperKids z Nagrodą Rodziców!

Nowatorska seria książek od HarperKids – „Zabawa w chowanego. Akademia Mądrego Dziecka” z otwieranymi, dużymi, filcowymi klapkami – „Gdzie się schował jednorożec?”, „Gdzie się schował kurczaczek?”, „Gdzie się schował samochód?” oraz „Gdzie się schował kotek?” została doceniona Nagrodą Rodziców 2023 w XVII edycji konkursu organizowanego przez portal zabawkowicz.pl. 

Cztery kartonowe książki to nie tylko typowe opowieści do czytania, to treści i elementy książki, które są świetnym pomysłem na wspólny czas oraz ćwiczenie małej motoryki, pobudzanie zmysłu dotyku i stymulacja zmysłu wzroku dzięki niezwykle barwnym, nasyconym ilustracjom.

Nagroda Rodziców to najbardziej prestiżowy plebiscyt ekspercki w branży dziecięcej. Jury przyznaje w nim znak jakości Nagroda Rodziców oceniając wcześniej ofertę rynkową zabawek, gadżetów czy pomocy naukowych dla dzieci. Konkurs odkrywa wartościowe produkty, które często stanowią nieocenioną pomoc w codziennym funkcjonowaniu.

Kartonowe książki z cyklu „Zabawa w chowanego” Akademii Mądrego Dziecka na każdej rozkładówce mają filcowe, miękkie klapki, które mają przewagę nad papierem, bo są niezwykle odporne na eksperymenty małych rączek. Co najważniejsze zapewniają moc radości podczas zabawy. Na każdej ze stron znajdują się duże, barwne ilustracje z pytaniami, które zadajemy małemu czytelnikowi: gdzie się schował: pociąg, samochód, piesek, króliczek czy kotek? Maluch każdorazowo może odsłaniać dużą, filcową klapkę i znajdować bohatera, o którym była mowa w pytaniu. Na ostatniej stronie każdej z książek „Zabawa w chowanego. Akademia Mądrego Dziecka” szukamy naszego czytelnika zadając mu pytanie: „A gdzie ty jesteś?”. Pod ostatnią klapką znajdziemy lusterko: „Tutaj jesteś”!

Książki dla najmłodszego czytelnika mają przyciągać malucha, ale też pozwolić, by dziecko wynosiło coś z tego kontaktu. W pierwszych latach życia trudno o skomplikowane treści, fabułę i bohaterów – to moment ważny w rozwoju dziecka, gdzie istotne są doznania i rozwój sensoryczny. „Zabawa w chowanego. Akademii Mądrego Dziecka” odpowiada na te potrzeby, dlatego powinna znaleźć się w biblioteczce każdego malca. 

Polecane

pixel