Zapisz na liście ulubionych
Stwórz nową listę ulubionych
2023-08-07

HK/Jak wygrać w Minecraft Legends?

Minecraft Legends, najbardziej oczekiwana i najbardziej tajemnicza gra tego roku. Czym będzie Legends? O co w niej chodzi? Jak w nią grać? To pytania, które zadawali sobie przed kwietniową premierą gracze i graczki na całym świecie.

Minecraft Legends zaskoczył wszystkich. RPG? Nie do końca. Gra strategiczna? Nie całkiem. Czy to nadal Minecraft? I tak i nie! Ta gra wymyka się kategoriom! Jak więc grać w nową grę studia Mojang? Jak wygrać? 

Odpowiedzi na te pytania znajdziesz w naszym oficjalnym podręczniku Minecraft Legends, który zbiera całą wiedzę potrzebną do przejścia gry!

Minecraft Legends

O co chodzi w Minecraft Legends?

Musisz obronić Świat Podstawowy przed inwazją wrogich mobów – piglinów przybywających z Netheru. Poprowadź swoją armię do zwycięstwa korzystając z zasobów krainy i pomocy sojuszników. Legendarna Lutnia zainspiruje Was, podpowiadając jakie zasoby zebrać i jakie budowle zbudować, by skutecznie odepchnąć pigliny. Sztandar odwagi pokieruje twoimi sojusznikami na polu bitwy. A książka Minecraft Legends. Podręcznik ratowania Świata Podstawowego pomoże Ci opracować strategię prowadzącą do zwycięstwa!

Minecraft Legends 2

Graj razem z przyjaciółmi! – gra bezpieczna dla dzieci!

W grze Minecraft Legends nie ma czatu głosowego ani tekstowego, co chroni dzieci, grające z obcymi i jednocześnie zachęca do stawienia czoła piglinom w gronie dobrych znajomych. Zgrana ekipa bez trudu opracuje strategię i stawi czoło przeciwnikom. A nasz podręcznik Minecraft Legends z pewnością im w tym pomoże.

W ofercie sklepu HarperCollins.pl znajdziesz różne książki Minecraft. Wszystkie to oficjalne tytuły studia Mojang, twórców gry. Odkryj bogatą ofertę podręczników, albumów, książek aktywnościowych i edukacyjnych oraz powieści, których akcja dzieje się w świecie z bloków! Kolejne wyjątkowe wydania już niebawem!

Polecane

pixel