Zapisz na liście ulubionych
Stwórz nową listę ulubionych
2023-06-27

HK/Książki dźwiękowe HarperKids z nagrodą Influencer’s Top 2023

19 czerwca odbył się finał plebiscytu Influencer’s Top 2023. W kategorii produktów dla dzieci i nastolatków jury przyznało nagrodę naszym książkom dla najmłodszych z serii Zabawy z dźwiękiem. Akademia Mądrego Dziecka. Dziękujemy!

zabawy z dźwiękiem top influ

Zabawy z dźwiękiem zapewniają maluchom świetną zabawę, jednocześnie wspierając ich rozwój! W trakcie lektury dzieci muszą odszukać odpowiednie przyciski, pod którymi kryją się odgłosy pasujące do czytanej historii. Dźwięki są przyjemne dla ucha, a ich naśladowanie pomaga dzieciom ćwiczyć aparat mowy. Przy okazji mali czytelnicy i czytelniczki uczą się nazw kolorów i ćwiczą małą motorykę.

Książki są bezpieczne dla maluchów i odporne na szalone dziecięce pomysły.

W serii ukazały się 4 tytuły: 

Ciszej! Zabawy z dźwiękiem. Akademia Mądrego Dziecka to opowieść o lwie, który w pełnej hałasów dżungli szuka ciszy, żeby móc ukołysać do snu małe lwiątka.

Przyjęcie u piratów. Zabawy z dźwiękiem. Akademia Mądrego Dziecka to historia piratów, którzy wyruszają w rejs, by odnaleźć ukrytą skrzynię ze skarbem.

Leniwcu, pośpiesz się! Zabawy z dźwiękiem. Akademia Mądrego Dziecka to zabawna opowiastka o zwierzątku, które niespiesznie przejeżdża autem przez miasto, pospieszane przez innych kierowców.

Rakieta startuje! Zabawy z dźwiękiem. Akademia Mądrego Dziecka opowiada o grupie astronautów, wybierających się w kosmos. Mijają spadające gwiazdy, a nawet statek z ufoludkami! Czy uda im się dolecieć na księżyc?

zabawy z dźwiękiem książki dla dzieci

Polecane

pixel