Zapisz na liście ulubionych
Stwórz nową listę ulubionych
2023-05-30

HK/Książki na nagrody dla uczniów i przedszkolaków

Szukasz książek na nagrody na zakończenie roku szkolnego w przedszkolu lub szkole?

Oto nasze propozycje książek kosztujących poniżej 30 złotych. Na naszej stronie internetowej, dzięki mechanizmowi Buybox, przy każdym tytule znajdziesz listę księgarni, w których dana książka jest dostępna i jej aktualną cenę w różnych sklepach.

1. Książki z serii Czytam sobie – wciągające historie na trzech poziomach zaawansowania!

Książki z naszego bestsellerowego cyklu do nauki czytania Czytam sobie to idealny prezent na upominek dla dzieci kończących zerówkę oraz uczniów i uczennic początkowych klas. Wśród ponad 120 pozycji na 3 poziomach zaawansowania bez problemu znajdziesz takie, które wpiszą się w zainteresowania każdego dziecka. Obdarowane różnymi tytułami dzieci będą mogły wymieniać się książkami i omawiać wrażenia z lektury! W każdej książeczce czytelnicy i czytelniczki znajdą naklejki i dyplom sukcesu!

 

2. Tryb czytania. Minecraft – książki pomagające doskonalić umiejętność czytania

Tryb czytania to książki Minecraft stworzone z myślą o początkujących czytelnikach i czytelniczkach. Niedługie wciągające opowiadania, których fabuła osadzona jest w znanym dzieciom z popularnej gry Świecie Podstawowym, czcionka ułatwiająca czytanie i cenne informacje, które fani i fanki Minecrafta mogą po lekturze wykorzystać w grze – to przepis na sukces. Książki spodobają się dzieciom, które w tym roku kończą pierwszą klasę!

3. Minecraft. Matematyka. Megazadania i Minecraft. Język angielski. Megazadania – edukacyjna przygoda w świecie uwielbianej przez dzieci gry!

Wyjątkowe połączenie zabawy w świecie Minecrafta z solidną porcją wiedzy! Z tymi bogato ilustrowanymi zeszytami z zadaniami dzieci wyruszą do Świata Podstawowego by wypełniać najróżniejsze misje. Przy okazji będą ćwiczyć umiejętności matematyczne i doskonalić znajomość języka angielskiego. Książki są stworzona przy współpracy z nauczycielami i dostosowane do polskiej podstaw programowej.

 

4. Przygody z nauką. Akademia Mądrego Dziecka – pomysły na efektowne, niedrogie eksperymenty

Książki z eksperymentami dla dzieci w wieku wczesnoszkolnym i starszych przedszkolaków to idealny pomysł na upominek, który rozbudzi w małych odkrywcach i odkrywczyniach chęć do poznawania sekretów nauki. W każdej z książek dzieci znajdą 10 doświadczeń, które mogą wykonać używając jednego przedmiotu lub substancji: np. wody, cukru, cytryny, czy spinacza do papieru. Przeprowadzenie eksperymentów nie wymaga nakładów finansowych. Większość potrzebnych rzeczy bez trudu można znaleźć w każdym domu. Więcej książek rozbudzających dziecięcą ciekawość znajdziesz w serii Akademia Mądrego Dziecka. Chcę wiedzieć!

Akademia Mądrego Dziecka

5. Wiem, co jem. Akademia Mądrego Dziecka – bo dzieci jedzą to, co znają!

Jak powstaje chleb? Gdzie rosną banany? Jak wybrać w sklepie najlepszą czekoladę? Skąd w Europie wzięły się pomidory? Na czym polega praca pszczelarza? Jaki makaron jadał Marco Polo? Na te i wiele innych pytań dzieci znajdą odpowiedzi w książkach z serii Wiem, co jem! Oprócz masy ciekawostek dotyczących historii ulubionych warzyw, owoców i produktów żywnościowych dzieci znajdą tu również cenne wskazówki, które pomagają budować świadomość konsumencką. Autorzy podpowiadają, jak na zakupach wybierać najlepsze jakościowo i produkowane w sposób etyczny produkty. Książki z tego cyklu spodobają się starszym przedszkolakom.

6. Opowiadania z Doliny Muminków – bogato ilustrowane opowieści o Muminku i jego przyjaciołach

Każda z kolorowych książek zawiera jedno, bogato zilustrowane opowiadanie o Muminku. Wraz z przyjaciółmi ulubiony bohater maluchów nie tylko przeżywa fantastyczne przygody, ale doświadcza również całej palety emocji, uczy się pokonywać przeciwności losu i własne słabości. Kolorowe ilustracje są inspirowane twórczością Tove Jansson, a same opowieści przystosowane do potrzeb najmłodszych czytelniczek i czytelników. To idealne książki wprowadzające w świat tych sympatycznych trolli. Spodobają się zwłaszcza młodszym przedszkolakom.

7. Książki o Basi – ulubionej bohaterce polskich przedszkolaków

Książki z serii o Basi poruszają wiele tematów bliskich dzieciom w wieku przedszkolnym. Od 15 lat Basia, jej rodzeństwo, kuzyni i przyjaciele wspierają dzieci w oswajaniu nowych sytuacji. Sympatyczna dziewczynka stworzona przez Zofię Stanecką i Mariannę Oklejak stała się ulubienicą polskich przedszkolaków i ich rodziców. W głównej serii znajdziesz 40 tytułów, które bez trudu dopasujesz do potrzeb i temperamentów dzieci, które zamierzasz obdarować.

Polecane

pixel