Zapisz na liście ulubionych
Stwórz nową listę ulubionych
2023-11-13

HK/Nowości dla fanów i fanek Minecrafta

Książki Minecraft, podobnie jak sama gra, na całym świecie cieszą się niesłabnącym powodzeniem wśród graczy i graczek w różnym wieku. Twórcy gry ze studia Mojang dbają o to, by kolejne pojawiające się na rynku tytuły inspirowały i pomagały fanom i fankom gry doskonalić umiejętności wznoszenia budowli w świecie z bloków i podpowiadały, jak podbić Świat Podstawowy.

Z radością oddajemy w Twoje ręce jesienne nowości Minecraft!

Zapierające dech w piersiach Budowle Mistrzów – uczta dla oczu i inspiracja dla ambitnych

Budowle Mistrzów to wielkoformatowy album prezentuje niesamowite konstrukcje, które stworzyli gracze i graczki z całego świata. Podwodne rzeźby, gigantyczne statki kosmiczne, średniowieczny gród i futurystyczne miasto. W Minecrafcie jedyne ograniczenie to Twoja własna wyobraźnia! O tym, jak krok po kroku powstawały te wyjątkowe scenerie opowiadają ich twórcy i twórczynie. 

Minecraft Budowle Mistrzów

Nowa kolekcja podręczników Minecraft – by grać jeszcze lepiej!

Podręczniki Minecraft to pozycja obowiązkowa w biblioteczce każdej osoby chcącej doskonalić swoje umiejętności grania! Sprawdzą się jako prezent zarówno dla początkujących graczy i graczek, jak i dla tych osób, które pierwsze kroki w Minecrafcie mają już za sobą. Nowa kolekcja podręczników gracza to zestaw czterech bestsellerowych podręczników w eleganckim opakowaniu, zawierający Podręcznik Przetrwania, Podręcznik czerwonego kamienia, Podręcznik kreatywności i Podręcznik wojownika. A w nich wiedzę potrzebną, by podbić Świat Podstawowy.

Nowością na rynku jest Podręcznik odkrywcy, który sprawi, że podróż po krainach Minecrafta będzie prawdziwą przygodą!

Podręczniki Minecraft

Rocznik Minecraft 2024 – dla tych, którzy lubią trzymać rękę na pulsie

O rety, czy naprawdę minął już kolejny rok? No tak, gdy dobrze się bawisz, czas płynie szybko! W świecie Minecrafta wiele się przez ten rok wydarzyło: od dużych aktualizacji po ekscytujące współprace. Rzućmy okiem na niektóre nowości, które pojawiły się w ciągu ostatnich dwunastu miesięcy!

Minecraft to gra, która nieustannie się zmienia i ewoluuje! Dlatego warto wiedzieć, co w trawie piszczy i sięgnąć po podsumowanie działań studia Mojang jakim jest kolejny już Rocznik Minecraft!

Rocznik Minecraft

Zestaw upominkowy Minecraft – coś więcej niż książki

Duże, czerwone, przyciągające wzrok pudełko, a w nim plakat, zawieszka na drzwi, model creepera do samodzielnego złożenia i, co najważniejsze, najlepsze porady z bestsellerowych książek Minecraft. W zestawie Minecraft. Niezwykła kolekcja kreatywnych projektów znajdziesz Minipodręcznik czerwonego kamienia oraz najciekawsze fragmenty z książek Niesamowite projekty i Niesamowite kompaktowe konstrukcje. W sumie blisko 90 stron wiedzy niezbędnej kreatywnym budowniczym!

Polecane

pixel