Zapisz na liście ulubionych
Stwórz nową listę ulubionych
2023-03-17

HK/Spektakl inspirowany książką z serii Czytam sobie!

Spektakl

Już w najbliższą niedzielę 26 marca, w warszawskiego Klubie Komediowym odbędzie się wyjątkowy spektakl zainspirowany książką „Spotkanie z Filozofią” Tomasza Stawiszyńskiego z poziomu 3 serii naszej serii „Czytam sobie”. Będzie zabawnie, a chwilami refleksyjnie – bo Filozofia, choć ma już 2500 lat, może być wyborną towarzyszką dziecięcych zabaw i łamigłówek! Zwłaszcza, kiedy odpowiedzi na nurtujące ludzi od wieków pytania będą poszukiwać komicy i komiczki

W swojej książce Tomasz Stawiszyński, znany filozof, eseista i dziennikarz zachęca dzieci do zadawania pytań, choć, prawdopodobnie, młodych nie trzeba specjalnie do tego namawiać – każde dziecko, choć może o tym nie wiedzieć, jest małym filozofem lub filozofką!

Fragmenty „Spotkania z Filozofią” posłużą aktorkom i aktorom Klubu Komediowego do stworzenia jedynego w swoim rodzaju przedstawienia. Wyjątkowego, bo improwizowanego – to, jak będzie wyglądało, w dużej mierze zależy od młodych widzów i widzek.

Spektakl przeznaczony jest dla uczestników w wieku od 4 do 12 lat oraz ich opiekunów.

Bilety można kupić w kasie teatru przy ulicy Nowowiejskiej 1 w Warszawie lub na stronie internetowej Klubu Komediowego. Kosztują 35 złotych, a dla grup większych niż 10 osób organizator przewidział zniżki.

A na naszym facebookowym profilu Książkosfera HarperKids czekają na was dwuosobowe wejściówki do wygrania!

Więcej informacji można uzyskać telefonicznie, w godzinach otwarcia kasy biletowej, pod numerem 669 866 520 lub online za pośrednictwem profilu Klubu Komediowego na Facebooku.

Godziny otwarcia kasy biletowej:

ŚRODA – SOBOTA: od 16 do końca trwania ostatniego spektaklu danego dnia

NIEDZIELA: od 14.30 do końca trwania ostatniego spektaklu danego dnia

PONIEDZIAŁEK – WTOREK: nieczynne

Polecane

pixel