Zapisz na liście ulubionych
Stwórz nową listę ulubionych
2022-11-30

HK/ Święta z Bingiem

 

Bing to ulubieniec maluchów. Kilkulatki pokochały przygody jego przyjaciół, zarówno w wersji filmowej, jak i książkowej. Sympatyczny bohater ma podobne rozterki, jak każdy kilkulatek. Dlatego pomaga dzieciom oswajać nowe sytuacje.

Jeśli Twoje dziecko uwielbia przygody króliczka i jego przyjaciół: Flopa, Pando i Suli, na pewno z przyjemnością będzie przeglądać książki o Bingu, sięgnie po kolorowanki i zeszyty z zadaniami.

Bing. Książki świąteczne

Zimowo świąteczne książki o Bingu to idealny wybór na prezent na Mikołajki i pod choinkę. Książki o jego przygodach pomogą oswoić emocje związane z oczekiwaniem na pierwszą gwiazdkę, a książeczki aktywnościowe zajmą Twoje dziecko na długi czas i pomogą mu ćwiczyć prawidłowy chwyt narzędzia pisarskiego, małą motorykę, spostrzegawczość i kreatywność.

Książeczka Świąteczne życzenie Binga wycięta w kształt choinki to opowieść o emocjach, które towarzyszą dzieciom w oczekiwaniu na święta i o mierzeniu się z rozczarowaniem, kiedy nie otrzymujemy wymarzonego prezentu. Świątecznym życzeniem króliczka był śnieg. Smutek, towarzyszący mu, kiedy w świąteczny poranek za oknem nie widzi białego krajobrazu jest podobny do tego, odczuwanego czasem przez każde dziecko, które nie dostaje tego, na co liczyło. Rodzice nie zawsze są w stanie spełnić dziecięce marzenia. Na niektóre rzeczy nie mają przecież wpływu! Ta książeczka pomoże Ci wytłumaczyć to dziecku.

 

Temat oczekiwania na śnieg (i nie tylko!) powraca w jednym z opowiadań z najnowszej książki o Bingu. Bing. Zimowe opowieści to zbiór trzech opowiadań utrzymanych w zimowo świątecznym klimacie. Jest tu rozdawanie prezentów i (nie)cierpliwe czekanie na swoją kolej, historia pieczenia pierniczków-króliczków, które, jak wie każdy rodzic, nie zawsze wychodzą tak perfekcyjne, jak w dziecięcych wyobrażeniach i opowieść o zabawie na śniegu.

Bing. Naklejki do interaktywnej zabawy!

Świetnym uzupełnieniem świątecznego zestawu książek z serii Bing będą zimowe zeszyty zadań i kolorowanka z naklejkami. Kolorując i wyklejając książki i rozwiązując zadania Twoje dziecko nie tylko pomoże Bingowi i Flopowi w świątecznych przygotowaniach, ale dodatkowo będzie ćwiczyć rączki i rozwijać wyobraźnię.

Święta z Bingiem to… WIELKA RZECZ!

Polecane

pixel