Zapisz na liście ulubionych
Stwórz nową listę ulubionych
2022-11-18

HK/ Wyróżnienie dla kolekcji najpiękniejszych książek o miłości

Z radością informujemy, że nasz zestaw książek Nawet nie wiesz, jak bardzo cię kocham przez cały rok otrzymał w organizowanym przez pismo „Rynek Zabawek” Konkursie Bestsellery Rynku Zabawek – Jesień 2022 wyróżnienie w kategorii „Książki dla dzieci w wieku 0-6 lat”. Dziękujemy!  

Nawet nie wiesz, jak bardzo cię kocham przez cały rok to cztery ciepłe opowiadania o Małym Brązowym Zajączki i Dużym Brązowym Zającu, bohaterach jednej z najsłynniejszych książek dla dzieci o miłości – Nawet nie wiesz, jak bardzo cię kocham Sama McBratney’a zilustrowanej przez Anitę Jeram.  

Tekturowe pudełko, idealne na prezent dla maluchów i przedszkolaków zawiera książki:  

·       Nawet nie wiesz, jak bardzo cię kocham, kiedy jest wiosna  

Duży i Mały „kicają sobie wiosennie”. Przyroda budzi się do życia. Mały Brązowy Zajączek odkrywa mnóstwo nowych rzeczy. Kijanki, pęd drzewa, jajka w ptasim gnieździe, gąsienica. To wszystko kiedyś zmieni się i urośnie. A do kogo będzie podobny Mały, kiedy podrośnie?  

·       Nawet nie wiesz, jak bardzo cię kocham, kiedy jest lato  

Mały Brązowy Zajączek poznaje kolory, których pełny jest ogrzany letnim słońcem świat. Towarzyszy mu Duży Brązowy Zająć, który pokazuje Małemu piękno natury.  

·       Nawet nie wiesz, jak bardzo cię kocham, kiedy jest jesień  

Mały i Duży bawią wśród wirujących jesiennych liści. W pewnym momencie wiatr przynosi tekturowe pudełko, które staje się inspiracją do radosnej zabawy.  

·       Nawet nie wiesz, jak bardzo cię kocham, kiedy jest zima  

To książka pełna zagadek! Mały Brązowy Zajączek i Duży Brązowy Zając bawią się w „Co ja takiego mam na myśli?”. Uważnie obserwują zimową przyrodę i nawzajem zadają sobie pytania o to, co wypatrzyli. O czym myśli Duży, gdy mówi „coś absolutnie ulubionego”?  

Polecane

pixel