Zapisz na liście ulubionych
Stwórz nową listę ulubionych
2024-05-14

HK/Zapraszamy na Targi książki i mediów Vivelo 2024!

W dniach 16-19 maja na stadionie PGE Narodowy odbędą się Targi książki i mediów Vivelo.Serdecznie zapraszamy na uroczystą premierę naszych książek Draka na Antypodach, Formuła Elli i Zaplątani w sieci, która odbędzie się 18 maja w sobotę o godzinie 11:00 w sali Amsterdam na 2 piętrze.

To książki nagrodzone w VI Konkursie Literackim im. Astrid Lindgren na współczesną książkę dla dzieci i młodzieży, zorganizowanym przez Fundację „ABCXXI – Cała Polska czyta dzieciom” pod honorowym patronatem Biblioteki Narodowej, przy finansowym wsparciu Partnerów Konkursu – Fundacji PZU oraz Fundacji „AMF Nasza Droga".

Jury Konkursu pod przewodnictwem prof. dr hab. Joanny Papuzińskiej, nawiązując do najwyższych standardów literackich wyznaczonych przez jego Patronkę, wybrało spośród blisko 370 nadesłanych prac i nagrodziło teksty o wysokim poziomie artystycznym i etycznym, które z pełnym przekonaniem można polecać do czytania dzieciom i młodzieży.

Autografy!

W tym dniu zapraszamy również serdecznie na spotkanie z Katarzyną Ryrych, która w godzinach 12:30 -13:30 będzie podpisywała książki Draka na Antypodach na stoisku naszego dystrybutora 112/D8 (Platon).

Elżbieta Jodko-Kula, autorka książki Zaplątani w sieci będzie podpisywała książki od godziny 16:30 od 17:30.

Książki o Muminkach w strefie Finlandia!

Gościem Honorowym Targów książki i mediów Vivelo jest w tym roku Finlandia. To kraj kojarzony z klasyką literatury dziecięcej – książkami o Muminkach autorstwa Tove Jannson. Ponieważ od lat przybliżamy historie Muminków polskim dzieciom, nie mogło nas zabraknąć w strefie Finlandia! Po książki o przygodach sympatycznych trolli zapraszamy na stoisko Ambasady Finlandii 68/V

Gdzie jeszcze znajdziecie książki HarperCollins, HarperKids i HarperYA?

Po nasze książki dla dzieci, młodzieży i dorosłych zapraszamy również na stoisko naszego dystrybutora, Ateneum – 38/D12!

Polecane

pixel