Zapisz na liście ulubionych
Stwórz nową listę ulubionych
2024-03-06

HY/Kryminał YA w stylu serialu The White Lotus!

Od kilku lat na rynku księgarskim w Polsce i na całym świecie obserwujemy rozkwit literatury młodzieżowej przeznaczonej dla osób u progu dorosłości – Young Adult i New Adult. Warto wiedzieć, że tytuły YA to nie tylko stereotypowo kojarzące się z tą grupą romanse i powieści fantasy. Na półkach YA w księgarniach znajdziesz również rasowy kryminał od wydawnictwa HarperYA!

The Reunion autorstwa uznanej autorki kryminałów Kit Frick to mistrzowsko skonstruowany thriller na miarę znanych serialu The White Lotus czy filmów Glass Onion i Na noże. Wakacje w rajskim meksykańskim kurorcie, mające być okazją do zacieśniania więzi między członkami patchworkowej rodziny przybierają mroczny obrót. To opowieść, w której każdy jest podejrzany…

The Reunion to intrygujący kryminał z elementami dramatu. Kit Frick stworzyła wyjątkowy, rozrywkowy thriller dla młodych miłośników i miłośniczek tajemniczych zwrotów akcji. Do polskiego wydania w tłumaczeniu Anny Hikiert-Berezy, dołączyliśmy niespodziankę w postaci egzotycznie pachnącego skrzydełka książki.

Jedenastu Mayweatherów wyjechało na wakacje, do domu wróciło dziesięciu...

Najmocniej przepraszamy za zakłócanie Państwa pobytu w La Maravilla Resort w Cancún. Niestety, jesteśmy zmuszeni poinformować Państwa o trwających poszukiwaniach jednego z gości kurortu, który zaginął wczoraj wieczorem podczas prywatnej imprezy zaręczynowej na tarasie Vista Hermosa. Jednocześnie pragniemy zapewnić, iż nie jest to absolutnie żaden powód do niepokoju. Liczymy na szybkie i szczęśliwe zakończenie poszukiwań – będziemy na bieżąco informować o ich przebiegu wszystkich naszych szanownych gości.

    Do tego czasu na terenie hotelu mogą pojawić się umundurowani funkcjonariusze policji, którzy prowadzą dochodzenie w tej sprawie. Uprzejmie prosimy o zachowanie spokoju! Zgodnie z poleceniem Policía Federal Ministerial pracownicy La Maravilla nie są upoważnieni do ujawniania dalszych informacji na temat zaginionego gościa ani okoliczności związanych z poszukiwaniami. Mamy nadzieję, że ich wysiłki przyniosą szybki i pomyślny rezultat, i życzymy miłego dalszego pobytu w pięknym Cancún! 

Zanurz się w świat przebiegłej intrygi i mistrzowsko skonstruowanego thrillera! Książka pojawi się w księgarniach 13 marca 2024 roku.

Polecane

The Reunion

The Reunion

46,99 zł
pixel