Zapisz na liście ulubionych
Stwórz nową listę ulubionych
2023-06-19

HC/BESTIA W KRAKOWIE

Książka Piekło-niebo

Elektryzujący kryminał Pawła Fleszara „piekło-niebo” już w księgarniach! Miastem wstrząsa seria tajemniczych, bestialskich zbrodni. Śledczy pracują pod presją, mają ręce pełne roboty, tymczasem krąg podejrzanych jest szeroki.

W książce autor zabiera czytelnika do Krakowa rok przed pandemią. Wiosenna atmosfera pełnego turystów miasta tężeje, gdy zostają odnalezione zwłoki zgwałconego i zamordowanego trzecioklasisty. Groza rośnie, gdy pedofil nie kończy na jednym dziecku.... Czy tylko przypadkiem zbiega się to z premierą dokumentalnego filmu braci Sekielskich „Tylko nie mów nikomu”, traktującego o bezkarnej pedofilii kleru?

W miarę rozwoju śledztwa funkcjonariusze z Komendy Wojewódzkiej natykają się na coraz bardziej niepokojące tropy, przestają ufać nawet sobie nawzajem…

Jeśli preferujesz pełne zwrotów akcji, trzymające do samego końca w napięciu kryminały z suspensem, jeśli lubisz, gdy opowieść jest wiarygodnie osadzona w znajomych realiach, to bez wahania sięgnij po „piekło-niebo”.

***

Paweł Fleszar jest pisarzem i dziennikarzem. Wielokrotnie wyróżniany i nagradzany za opowiadania. Debiutował w 2019 roku powieścią kryminalną „Powódź”. W tym samym roku został jednym ze zwycięzców konkursu „Kryminał na 100-lecie AGH” – jego opowiadanie „Dodatkowy rzut osobisty” ukazało się w antologii „Archiwum Groźnych Historii”.

W kryminale „piekło-niebo” poznajemy komisarza Nawrockiego, który powróci już jesienią w powieści „Smog”.

Polecane

Piekło-niebo

Piekło-niebo

39,99 zł
pixel