Zapisz na liście ulubionych
Stwórz nową listę ulubionych
2023-01-25

HC/Czas na gorące tematy!

Narratorka, Hanna, odważnie i z humorem opowie Ci o swoim niestandardowym życiu intymnym. O tym, jak wraz z mężem Tomaszem zaczęli realizować swoje erotyczne fantazje i dokąd ich to zaprowadziło. Jednak ta książka nie jest tylko katalogiem gorących scen, kolejną wycieczką po kliszach swego gatunku. To także opowieść o współczesnym polskim wyzwolonym, otwartym seksualnie małżeństwie. I o rodzinie. Jej problemach, radościach, dylematach… Przy czym swoiście rozumianą rodzinę stanowią nie tylko krewni, ale także ludzie z zewnątrz. Ci, z którymi połączyły bohaterów nietypowe zainteresowania erotyczne. I którzy sami mówią o sobie „jedna wielka rodzina”.  

Chcesz zajrzeć w gorszące zakamarki otaczającej Cię rzeczywistości? Ta książka jest dla Ciebie!!!  

Autor, MARCIN MICHAŁ WYSOCKI jest autorem powieści erotycznych, historycznych i biograficznych oraz opowiadań. Przez lata był związany z teatrem, tworzył także muzykę do programów telewizyjnych. „Więzy” to jego drugi erotyk.  

Z okazji premiery książki odbędzie się wyjątkowe spotkanie autorskie w sobotę 4-go lutego o godzinie 18:00  w Galerii Elektra, ul. Dobra 31, 4 lutego 2023, g. 18.00. Marcin Michał Wysocki będzie rozmawiał z psycholożką Kamillą Karłowicz na tematy poruszone w książce, a spotkanie urozmaici grupa improwizacyjna Mentaliści oraz duet muzyczny: Ida Trzcińska /śpiew/ i Krzysiek Cybulski /gitara.

SERDECZNIE ZAPRASZAMY

https://www.facebook.com/events/495854006014002/?ref=newsfeed

Polecane

Więzy

Więzy

39,99 zł
pixel