Zapisz na liście ulubionych
Stwórz nową listę ulubionych
2023-08-02

HC/OSZUSTWO W ŚWIECIE LUKSUSU

Rozglądasz się za wciągającą wakacyjną lekturą?

Jak co roku przygotowaliśmy coś nowego do poczytania na plaży. Tym razem proponujemy dowcipnie napisaną historię o dwóch czterdziestoletnich kobietach chińskiego pochodzenia, które postanowiły wziąć swoją przyszłość we własne ręce.

Ava i Winnie kiedyś studiowały razem w Stanford, potem kontakt się urwał. Teraz pierwsza jest sfrustrowaną żoną i matką, żyjącą w cieniu męża, znanego amerykańskiego chirurga, druga obraca się w świecie biznesu na granicy prawa. Gdy życie Avy rozpada się na kawałki, nieoczekiwanie pojawia się jej przyjaciółka ze studenckich lat. Winnie odświeża znajomość po latach bynajmniej nie bezinteresownie. Panie wspólnie planują szybki zarobek oparty na oszustwie. Operacja udaje się znakomicie. Tak znakomicie, że pierwotnie planowany jednorazowy przekręt nieoczekiwanie rozrasta się na międzynarodową skalę. Przed bohaterkami otwierają się wielkie możliwości…

Jeśli masz ochotę w zabawnie napisanej opowieści podążyć za dwiema przedsiębiorczymi kobietami, zajrzeć za kulisy supereleganckiego świata designu, poznać bezwzględne realia nielegalnego biznesu, wyzysku, kłamstw i szantażu, a przy okazji obnażyć hipokryzję współczesnych społeczeństw, sięgnij po „Podróbkę”.

Polecane

Podróbka

Podróbka

39,99 zł
pixel