Zapisz na liście ulubionych
Stwórz nową listę ulubionych
2023-08-01

HC/Thrillery Alex Kavy w nowej odsłonie

W ostatnią środę lipca wznowiliśmy w nowej, odświeżonej szacie graficznej dwie kolejne powieści Alex Kavy, „Dotyk zła” i „Zabójczy wirus”. Obie należą do cyklu o Maggie O’Dell – przy czym „Dotyk zła” go otwiera. To właśnie ta książka utorowała przed laty autorce i jej bohaterce drogę do sławy. Jeśli lubisz thrillery psychologiczne a jeszcze nie znasz charyzmatycznej profilerki FBI Maggie O’Dell, to nadchodzi okazja, byś ją poznał/a.

„Dotyk zła”

"Zło może przybrać niespodziewane oblicze…
Uznany za seryjnego mordercę i skazany na śmierć za trzy potworne zbrodnie, Ronald Jeffreys został stracony. Jednak trzy miesiące później znaleziono ciało kolejnego chłopca. Zginął w taki sam sposób, jak ofiary Jeffreysa. Koszmar powrócił ze zdwojoną siłą.
Śledztwo w tej sprawie prowadzi szeryf Nick Morelli. Pomaga mu młoda agentka FBI Maggie O’Dell, która już zyskała opinię wybitnej specjalistki od tworzenia psychologicznych profili seryjnych morderców."

„Zabójczy wirus”

"Pewnego dnia do Akademii FBI w Quantico trafia przesyłka, a w niej list z pogróżkami terrorysty. Maggie O’Dell i dyrektor Cunningham rozpoczynają śledztwo. Kiedy wpadają w pułapkę zastawioną przez mordercę, okazuje się, że jego bronią jest śmiertelny wirus. Choć ofiary wydają się przypadkowe, w rzeczywistości sprawca wybiera je z wielką precyzją.”

Polecane

Dotyk zła

Dotyk zła

40,99 zł
pixel