Zapisz na liście ulubionych
Stwórz nową listę ulubionych
2023-04-26

HC/ŻYCIE, CZASY I ROLLING STONESI

CHARLIE GRA DZIŚ DOBRZE

Bohater książki, Charlie Watts, był ponad pół wieku perkusistą Rolling Stonesów. Któż o nich nie słyszał? Najsłynniejsza grupa rockowa świata. Znana z doskonałych płyt, z porywających koncertów i, z delikatnie mówiąc, mocno rozrywkowego trybu życia. Z pewnością nieraz słyszałeś o ich skandalicznych wyczynach…

Jeden członek zespołu wyłamywał się ze schematów. To Charlie Watts, wybitny perkusista bez którego nie byłoby takiego zespołu, jaki znasz. Charlie był zawsze ubrany w najlepsze garnitury, wyspany, zrelaksowany, superelegancki. Kulturalny. Wierny żonie. Mógł, ale nie miał ochoty korzystać z życia w taki sposób, jak koledzy z grupy. Był oazą spokoju wewnątrz cyklonu. Tym kimś, kto twardo stąpał po ziemi i trzymał zespół w ryzach. Tak naprawdę to dzięki niemu The Rolling Stones przetrwali wszystkie burze. Mick Jagger i Keith Richards sami to przyznali w wywiadach.

Autor tej fascynującej biografii uzyskał dostęp do najbliższych Wattsa, dzięki czemu mógł rozmawiać z osobami, do których media nigdy nie miały dostępu i uzyskać wiele informacji dotąd nigdzie nie publikowanych.

Jeżeli jesteś miłośnikiem świata rocka, to ta pełna nieznanych dotąd anegdot książka zdecydowanie jest dla Ciebie. 

Jeżeli interesują Cię ekscentryczne osobowości idące przez życie na własnych warunkach, postacie potrafiące oddzielić burzliwe i absorbujące życie zawodowe od ustabilizowanego prywatnego, to również warto byś sięgnął po tę biografię.

A jeżeli zwyczajnie pragniesz poznać szalone lata 60-te i 70-te, poczuć rockandrollowego ducha, koniecznie sięgnij po „Charlie gra dziś dobrze”.

Polecane

pixel