Zapisz na liście ulubionych
Stwórz nową listę ulubionych

Aktualności

Najnowsze informacje ze świata książki
HC/Przerażający Świat Anny Frank Powraca
„Pamiętnikarze” to dokument pokazujący realia Holokaustu w okupowanej przez hitlerowców Holandii. Autorka, dziennikarka Nina Siegal, przeniesie Cię do minionej epoki pozwalając spojrzeć na rzeczywistość oczami zwykłych ludzi.
Czytaj więcej
HC/Druga szansa miłości
Miesiąc Dnia Zakochanych zamkniemy w tym roku jeszcze jedną pikantną opowieścią o miłości. Miłości dwojga ludzi, którzy kiedyś się rozstali, ale kapryśny los dał im drugą szansę.
Czytaj więcej
Więcej aktualności

Wybierz swoją książkę

Poznaj najciekawsze zapowiedzi i nowości
ZAPOWIEDZINOWOŚCI
Zobacz więcej

Rekomendacje

Sprawdź polecane książki
Wychowanie przez sztukę zyskuje w ostatnich latach sporą popularność. Pogłębienie rozwoju dziecka za pomocą wrażeń i odczuć estetycznych można realizować na wiele sposobów. Jednym z nich jest proponowanie pociechom wartościowych książek. Publikacją, która idealnie wpisuje się w nurt wychowania przez sztukę, jest zilustrowana przez cenioną polską graficzkę i historyczkę sztuki Gosię Herbę „Balonowa 5”. 

Już od pierwszych lat życia dzieci chętnie sięgają po książeczki o zwierzętach. Zwłaszcza o tych młodych – szczeniętach, cielakach, pisklętach. Warto wykorzystać te zainteresowania wybierając książki, które oprócz pasjonujących, wciągających opowieści będą lekturami edukacyjnymi, z których najmłodsi dowiedzą się, jak mogą zadbać o zwierzaki mieszkające w ich okolicy.

Od najmłodszych lat dzieci interesują się otaczającym światem – a szczególnym zainteresowaniem cieszą się inne żywe stworzenia. Maluchy uwielbiają oglądać zwierzątka, czy to na żywo, czy w animacjach, a także na kartach książek. 
Zobacz więcej
Zobacz więcej
Zobacz więcej

Wydawnictwo HarperCollins Polska

HarperCollins Publishers to drugie największe wydawnictwo książkowe na świecie, istniejące od ponad 200 lat. Swoją działalność prowadzi w 17 krajach, publikując rocznie ok. 10 tysięcy książek.

HarperCollins Polska to zarówno wydawnictwo dziecięce (imprint HarperKids), jak i wydawca książek dla dorosłych i młodzieży oraz popularnych serii Harlequin. Czytelnik znajdzie tutaj bogatą ofertę książek dla każdego – książki dla maluszków i przedszkolaków, książki dla dzieci w wieku szkolnym, książki dla młodzieży i dorosłych. Wśród wielu tytułów rodzice, opiekunowie mogą wybierać m.in. książki sensoryczne, książki dźwiękowe, książki edukacyjne, książki z bohaterami filmów i seriali. Każdy znajdzie na pewno odpowiednią książkę zarówno dla 4 latka, 5 latka, 3 latka, ale i 13 latki. Wydając książki dla dzieci, dbamy o to, by każdy tytuł spełniał przynajmniej jeden z następujących warunków: książka ma wspierać harmonijny rozwój dziecka, dostarczać rozrywki, rozbudzać miłość do czytania, pokazywać, że nauka jest fascynująca, a co najważniejsze książki wydawnictwa HarperKids mają mieć potencjał odciągania ich od wszechobecnych ekranów. Naszym wielokrotnie nagradzanym książkom zaufały tysiące rodziców. Ofertę dziecięcą i młodzieżową stanowią doskonale znane czytelnikom książki i serie takie jak: Akademia Mądrego Dziecka, Basia, Bing, Cocomelon, Czytam sobie, Minecraft, czy klasyczne Muminki i Seria Niefortunnych Zdarzeń. Książki dla dorosłych, spośród, których czytelnik może wybierać to m.in. powieść obyczajowa, romans, thriller, sensacja, kryminał, powieść historyczna. Bestsellerowi autorzy piszący dla wydawnictwa to m.in. Alex Kava, Daniel Silva, Karin Slaughter czy Nora Roberts.

To co odróżnia wydawnictwo HarperCollins od konkurencji to fakt, że książki dla dzieci, książki dla młodzieży, czy książki dla dorosłych wszystkie razem tworzą nową jakość rodzinnej rozrywki.

Zapraszamy do świata naszych książek!

Zobacz więcej

pixel